Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/projektnet/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Systemy ekspozycyjne na targach i wystawach - Projekt - Twoje nowe oblicze
reklama

Systemy ekspozycyjne na targach i wystawach

Na rynku obowiązuje wiele trendów we wszelkich kategoriach życia. Zarówno w życiu zawodowym, jak i w osobistym chcemy, aby to, co robimy zostało zauważone. Oczywiście wszystko zależy od płaszczyzny na jakiej działamy. W życiu osobistym pragniemy być docenianym przez współmałżonka, natomiast w życiu zawodowym staramy się, aby nasze działania również zostały dostrzeżone przez pracodawcę, klientów oraz inne osoby.

Systemy wystawiennicze dobrane do branży

systemy wystawienniczePomocne w tym będą na pewno systemy wystawiennicze na targi. Dlaczego? Ponieważ pracując w różnych branżach nierzadko mamy okazję współtworzyć targi lub chociażby w nich uczestniczyć promując swoją firmę, produkty lub to czym się zajmujemy. Wspomniane wyżej systemy wystawiennicze na targi dzielą się na kilka rodzai. Jednym z nich są na przykład ścianki pop-up, które są niczym inne niż ściankami wystawienniczymi, jakie umożliwiają rozstawienie także lady promocyjnej. Podobne w nazwie, jednakże nieco inne są ścianki hop-up. Charakteryzują się one lekkością oraz łatwym montażem. Najczęściej oprócz targów wykorzystywane są na pokazach lub promocjach. Innymi elementami, jakie często wykorzystywane są podczas różnorakich targów są roll-up. Podobnie na hop-up również wyróżniają się one prostotą oraz innowacyjnością, jak i łatwością w rozstawianiu. Jednakże system wystawienniczy zazwyczaj składa się z lady i baneru. Dlatego teraz opisana zostanie lada promocyjna, gdyż bez niej większość wystaw na targach nie mogłaby się odbyć.

systemy wystawienniczeNa ladzie tej wystawiane i prezentowane są produkty danej firmy, ulotki promocyjne oraz inne elementy niezbędne do rozreklamowania produktów. Lady takie mogą być przeźroczyste, wykonane z drewna lub tworzywa sztucznego. Zdarzają się również lady z nadrukiem tekstylnym, które same w sobie stanowią już reklamę. Innym elementem systemów wystawienniczych są również ramy plakatowe i gabloty. Podobnie jak w poprzednio opisanych komponentach wystawienniczych gabloty i ramy mają taki sam cel. Zostały stworzone do rozpowszechniania treści, ale przede wszystkim do obustronnej prezentacji plakatu. Oprócz targów spotykamy je przede wszystkim w kinach, teatrach lub innych miejscach użytku publicznego. Ramy te mogą być podświetlane lub drewniane, a także aluminiowe. Podświetlane ramy wystawiennicze oraz gabloty doskonale sprawują się wieczorami lub w zaciemnionych miejscach. Takimi miejscami mogą być na przykład opisane hale ekspozycyjne, targowe lub miejsca publiczne – teatry i kina. Gabloty jednakże używane są również w sklepach i galeriach. Tam również spotykamy się z wystawami i reklamami.

Ostatnimi, ale równie ważnymi elementami ekspozycyjnymi są także meble wystawiennicze i ekspozytory. Te ostanie noszą wdzięczną nazwę. Jak sama wskazuje wykorzystuje się je do ekspozycji gadżetów reklamowych na standach.