Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/projektnet/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Programy lojalnościowe dla klientów i praca w stacji radiowej - Projekt - Twoje nowe oblicze
radio

Programy lojalnościowe dla klientów i praca w stacji radiowej

Po ukończeniu szkoły średniej zdecydowałam się na studia. Bardzo długo zastanawiałam się nad odpowiednim kierunkiem. Ostatecznie wyjechałam do Krakowa gdzie była bardzo dobra uczelnia.

Robię programy lojalnościowe dla klientów

programy lojalnościowe dla klientówTam ukończyłam zarządzanie i miałam bardzo duże możliwości. Wszelkie szybko rozwijające się przedsiębiorstwa potrzebowały właśnie takich osób jak ja. Z pracą nie miałam dosłownie żadnego problemu. Od razu dostałam zatrudnienie w bardzo popularnej stacji radiowej. Tam moim zadaniem było zwiększenie wydajności, marketing oraz wprowadzanie nowych innowacyjnych pomysłów. Ta branża błyskawicznie się rozwijała, a ja musiałam być na czasie. Cały czas śledziłam najlepsze rozwiązania na rynku. Czytałam czym są programy lojalnościowe dla klientów i tworzyłam z nimi projekty aby przedstawić je szefowi. On czasami nakładał małe poprawki, a potem dawał mi je do jeszcze ponownej analizy. Czasami była to bardzo ciężka i monotonna harówka. Pewnego dnia dowiedziałam się jak działają różne aplikacje konkursowe i postanowiłam je wykorzystać. Prawie każda nowoczesna stacja i program telewizyjny organizowały jakieś konkursy dla swoich słuchaczy. Loterie online już nie były takie popularne. Po przeanalizowaniu całej sytuacji wraz z zarządem postanowiliśmy, że za trzy miesiące wystartuje u nas potężna loteria sms. W grę miały wchodzić wielkie kwoty zaczynające się od pięćdziesięciu tysięcy złotych. Był nam potrzebny czas, ponieważ musieliśmy zatrudnić popularnego prezentera.

Taki człowiek powinien znać wszelkie techniki manipulacji. To było bardzo ważne. Wielu ludzi dawało się namówić na takie rzeczy, ponieważ liczyło na szybki łatwy zarobek.