Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/projektnet/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Mini prezenty dla ślubnych gości – foto magnesy, przypinki i inne - Projekt - Twoje nowe oblicze
ślub

Mini prezenty dla ślubnych gości – foto magnesy, przypinki i inne

Od wielu już lat w Ameryce panuje moda na wręczanie mini prezentów wszystkim gościom, którzy zaszczycili swoją obecnością na przykład ślub i wesele.

Mini prezenty dla gości weselnych to interesujące urozmaicenie

gadżety weselneModa ta w ostatnim czasie stała się także bardzo powszechna w Polsce, zwłaszcza właśnie wśród państwa młodych, którzy w ten sposób chcą podziękować przybyłym gościom za uczestniczenie w tym ważnym dla nich dniu. W związku z tym trendem pojawiło się zwłaszcza w internecie mnóstwo sklepów oraz firm, które oferują tego typu gadżety, na których dodatkowo można umieścić wybrany przez siebie napis, obrazek lub zdjęcie. Wszystko zależy tak naprawdę od kreatywności państwa młodych oraz zasobności portfela organizatorów uroczystości. Do najpopularniejszy mini gadżetów należą na przykład foto magnesy ze zdjęciem młodej pary lub ich imionami i datą ślubu, przypinki (broszki) z podobnymi motywami. Są także pary młode, które kubek ze zdjęciem traktują jako najfajniejszy pomysł jako formę podziękowania każdemu z gości z osobna za udział w tym szczególnym dniu. Trzeba przyznać, iż moda ta naprawdę szybko rozprzestrzeniła się w Polsce i wszystko wskazuje na to, iż długo jeszcze potrwa tym bardziej, że co chwilę pojawiają się nowe mini gadżety, którymi można obdarować weselnych gości. Jednym z ostatnich hitów są mini mydełka, które można zrobić samodzielnie w domu i stworzyć niepowtarzalną kompozycje zapachową na przykład poprzez dodanie płatków kwiatów.

Prezent wyjątkowy i niepowtarzalny, do zrobienia w domu jedynie za pomocą specjalnych foremek oraz kilku kostek mydła.