Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/projektnet/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Kalendarze książkowe z logo i inne – jakie mamy do wyboru? - Projekt - Twoje nowe oblicze

Kalendarze książkowe z logo i inne – jakie mamy do wyboru?

Kalendarze to bardzo przydatne gadżety. Dzięki nim możemy nie tylko zapisywać sobie różne ważne daty, na przykład urodziny, wizyty u lekarza, czy spotkania biznesowe, ale też prowadzić spis telefonów i adresów, robić notatki, czy wykonać sobie kalendarz treningowy, wspomagający nasz proces odchudzania.

Kalendarze książkowe z logo z notatnikiem

kalendarze książkowe z logoObecnie na rynku mamy wiele kalendarzy do wyboru. Jak wybrać ten najlepszy dla nas? Jeśli często się przemieszczamy, a kalendarz chcemy mieć zawsze ze sobą to najlepszym rozwiązaniem będą dla nas kalendarze książkowe z logo. Mają one formę grubego notesu o formacie A5 (jak zeszyt szkolny). Z pewnością taki format bez problemu zmieści się z każdej aktówce czy kobiecej torebce. Kalendarze z logo to wysoka jakość wykonania. Mają one sztywną okładkę, dzięki czemu nie zniszczą się przy ciągłym przenoszeniu. Okładki takich kalendarzy często mają kieszonkę do której możemy wkładać wizytówki ze spotkań biznesowych, ulotki, czy paragony. Warto wspomnieć o tym, ze kalendarze książkowe z logo zawierają też notatniki, adresowniki, czy inne dodatki.Mamy także kalendarze tematyczne, na przykład z obrazami znanych malarzy, czy z ulubionymi zespołami muzycznymi i ciekawostkami na ich temat. Dzięki temu takie kalendarze z logo stają się atrakcyjniejsze i chętniej po nie sięgamy.

kalendarze książkowe z logoDodatkowo możemy je ozdobić wykonując tłoczenie na gorąco. To metoda którą wykonamy wspominane logo czy nasze inicjały na materiale poligraficznym. Wykona nam je na pewno każda drukarnia w mieście. Jeśli nie potrzebujemy kalendarza zawsze przy sobie to możemy wybrać inny rodzaj. Kalendarze trójdzielne dla firm to doskonały wybór. Dzięki nim możemy łatwo sprawdzić nie tylko daty w obecnym miesiącu, ale także w miesiącu następnym czy poprzednim. To się przydaje przy rozliczeniach czy składaniu zamówień. Dodatkowo takie kalendarze trójdzielne dla firm to idealne miejsce do zapisywania godzin spotkań biznesowych. Takie kalendarze są widoczne dla każdego więc sprawdzają się w pokojach pracowniczych. Dla osób z własnymi biurami czy też dla osób które samodzielnie zajmują się organizowaniem i planowaniem różnych rzeczy sprawdzą się lepiej mniejsze kalendarze biurkowe. Mają one kształt rozłożonego trójkąta, można je złożyć, nie zajmują dużo miejsca. Są zatem wygodne w użyciu. Jak widać mamy do wyboru kalendarze książkowe, wiszące i stojące.

Kalendarze ozdobne i codzienne, mniej lub bardziej trwałe. Jednak z całą pewnością wszystkie będą nam bardzo przydatne. Musimy tylko wiedzieć na czym nam najbardziej zależy.

Więcej o kalendarzach http://diary.waw.pl