Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/projektnet/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Gadżety reklamowe szybko zniknęły ze stoiska - Projekt - Twoje nowe oblicze
gadżety

Gadżety reklamowe szybko zniknęły ze stoiska

Nasza firma już od dawna przygotowywała się do targów finansowych. Miały się na nich wystawiać różne firmy oferujące usługi księgowe, kredytowe, doradztwo finansowe i biznesowe. Moja firma zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem rachunkowości, ale też czasem doradza klientom w zakresie prowadzenia firm i rozwiązań finansowych.

Jakie są najbardziej popularne gadżety reklamowe?

gadżety reklamoweZależało nam na tym, żeby an tych targach spotkać się z wieloma potencjalnymi klientami, żeby przedstawić im naszą ofertę. Musieliśmy się zatem odpowiednio do tego przygotować. Zamówiliśmy gadżety z nadrukiem logo firmy, przygotowaliśmy stoisko wystawiennicze, wytypowaliśmy najlepiej wyglądające krzesła z biura, żebyśmy i my i klienci mieli gdzie usiąść. Zamówiliśmy także długopisy reklamowe w dużych ilościach, żeby nic nas nie zaskoczyło. I faktycznie, cały zapas jaki zamówiliśmy i tak zszedł, a było to na pewno kilkaset sztuk. Co chwila ktoś do nas podchodził, brał nasze ulotki lub katalogi, pytał o jakąś bzdurę, a potem brał od nas te długopisy reklamowe i cukierka z miseczki. Miałam wrażenie, ze ludzie przyszli tutaj tylko po to, żeby zgarnąć darmowe długopisy i ołówki, a potem podjadać cukierki. Bardzo mało było osób, które przyszły tutaj po to, żeby faktycznie zapoznać się z ofertą naszej firmy, ale gadżety reklamowe to każdy brał. Teraz sama nie wiem, czy takie targi to w ogóle dobry pomysł.

Osoby znające się na branży i tak do nas dotrą, a takie osoby, które nie maja co robić i przyszły tylko poprzechadzać się między stoiskami wystawienniczymi i tak niczego od nas nie wezmę, no chyba, ze jakieś eko gadżety. Takie targi są bezsensowne.