Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/projektnet/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Czy warto jest inwestować w długopisy z nadrukiem? - Projekt - Twoje nowe oblicze

Czy warto jest inwestować w długopisy z nadrukiem?

Dobra reklama, jak i marketing są bardzo ważnym aspektem działania każdej firmy. To dzięki dobrej kampanii reklamowej możemy zdobyć wielu nowych klientów. Bardzo popularne w ostatnim czasie stały się gadżety reklamowe, najbardziej popularne są to:

  • smycze,
  • breloczki,
  • długopisy,
  • kubki,
  • koszulki.
  • balony,
  • torby.

długopisy z nadrukiem

Długopisy z nadrukiem są trwałym oraz praktycznym nośnikiem reklamy, który już wykorzystuje się bardzo długo do promowania firm. Najczęściej na takim długopisie nadrukowuje się logo firmy.  Taki sposób reklamy ma na celu przez dłuży okres czasu przypominanie o firmie i ultralanie jej marki w głowie. Poza tym jeśli taki długopis stosuje się w miejscu w innymi osobami, wtedy logo takiej firmy, zobaczy większe grono odbiorców. Głowna zaletą długopisów z nadrukiem jest ich niski koszt, w stosunku do efektywności reklamy oraz promocji. Ważne jednak jest to, aby taki długopis nie okazał się zwykłą tandetą, bo wtedy właśnie tak będzie kojarzona nasza firma. Najczęściej takie gadżety reklamowe są rozdawane na targach, wystawach, czy dla klientów, rzadziej są rozdawane na ulicy. Nadruk na długopisach najczęściej jest wykonywany metodą termonadruku, dzięki czemu taki napis będzie trwały. Wybierając długopisy możemy korzystać z wielu wzorów, jak i kolorów. Ostatnio nawet powstałą możliwość produkcji długopisów w dowolnym kształcie, dzięki czemu, przykładowo długopis reklamowy może mieć kształt logo firmy.

długopisy z nadrukiem

 

 

Leave a Comment