Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/projektnet/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Bluetooth marketing w pigułce - Projekt - Twoje nowe oblicze

Bluetooth marketing w pigułce

Bluetooth marketing wykorzystuje urządzenia lub komputery z funkcją bluetooth i Wi-Fi. Odnajdują one w najbliższej okolicy telefony komórkowe i inne komputery, a następnie przesyłają do ich użytkowników prośbę o zgodę na odebranie wiadomości o charakterze informacyjnym i reklamowym. Zalicza się więc do tzw. permission marketingu.

Jest to dobry sposób na przesłanie materiałów reklamowych do określonych grup użytkowników, np. w miejscach związanych z turystyką lub w centrach handlowych. Takie informacje mogą być związane z lokalnymi zabytkami i możliwością ich zwiedzania, pobliskimi restauracjami, promocjami w sklepach etc. Krótko mówiąc, pozwalają dotrzeć do osób, które znajdują się w pobliżu, a które może zachęcić dokładna informacja o konkretnym miejscu, które w innym wypadku zostałoby ominięte i niezauważone lub przegrałoby z innym lokalem.

Poza wysyłaniem informacji do użytkowników w określonym miejscu, możliwe jest wysyłanie jej do użytkowników urządzeń zarejestrowanych w innej lokalizacji, dzięki czemu materiały reklamowe nie będą wysyłane np. do osób, które w danym lokalu pracują.

bluetooth

Leave a Comment